112 Pantolon

 1. sınıf kumaştan imal edilerek UNİSEX (Standart) bedende hem bayan hem de bay müşterilerimizin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. iş Pantolonları Doktor,  Paramedik , ATT, Şoför gibi birçok sağlık personeli rahatlıkla kullanabilmektedir. Yapısı gereği ince ve esnek rahat kumaştan üretilen pantolonlarımız yaz aylarında size oldukça rahatlık sunacaktır. pantolonlarımız standart kalıplarda 11 Farklı Beden Lacivert renk olarak üretilmektedir. 

Tablo:
Hızlı incele

112 acil pantolonu LİKRALI

(0)
649,99TL

FİRMAMIZIN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜRÜNLERİNDEN YAZLIK İNCECİK VE LİKRALI 112 PANTOLONU. kullanışlı ve rahattır. kumaş pantolon bedeninize göre sipariş veriniz ..

Hızlı incele

112 Acil Sağlık pantolonu

(0)
575,00TL

Cep Kapaklarında Acil Sağlık yazan Pantolonu Gabardin 16/12 4 mevsim kullanıma uygun kumaştan üretilmiştir .UNİSEKS KESİM, BORU PAÇA, 5 CM KALIN 2 SIRA REFLEKTÖRLÜDÜR. PAÇA BÖLÜMÜNDE İSE DAMALI REFLEKTÖR VARDIR. 2 ÜST 2 YAN VE 1 ARKA CEP BULUNMAKTADIR .KUMAŞ PANTOLON BEDENİNİZİ VERİNİZ...

Stokta Var
Hızlı incele

PARAMEDİK Yazılı Reflektörlü Pantolon

(0)
575,00TL

Paramedik mesleğin, yerine getiren sağlık çalışanları için rahat hareket kolaylılığı sağlayan kaliteli , yüksek görünüme sahip gabardin pantolon ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
WhatsApp Destek Hatti